13 Haziran 2010 Pazar

MUTFAGIN YILDIZLARI YARIŞMASINDA AYVALI KUZU ETLİ TARİFİM İLE 2. YİM...

Tüm lezzetsever dostlarıma merhaba…
Uzun süredir yazamadim.. Hayalini kurdugum ve 3-4 güne devreye girecek olan işyerim cemilece lezzetlerin kosturması ve karmaşası içinde her ay düzenli olarak aldıgım sofra dergisi içinde Mutfagın Yıldızları adlı yarışmayı duydum ve Adana kategorisinde yarışmaya katılmak istedim. Yarışma belirli kategorilerden oluşuyordu. Ben en yaratıcı pilavlar kategorısınde bir pilav tarifi gönderdim ve yüzlerce tarif arasından eleme yapılıp dereceye kaldıgımı bilidirdiler ve ben Adanada dereceye giren 10 kişi ile birlikte yarışmaya katıldım. Sonucunu merak ettiginizi biliyorum. Hemen daha fazla meraklandırmadan sizlere 2. oldugumu müjdelemek isterim. İnanın kıl payı 1. ligi kaçırmıs bulunuyorum. Neden dersenız 1. ci arkadaş 816 puan aldı, benım derecem ise 815 te kaldı. Tabiki bu bir yarışma ve önemli olan dereceye girmekti diyorum. Ayrıca çok degerli gurmelerle ve sevgili Pınar Aylin ile birlikte cok guzel bir gun gecirdik.. Bizimle cok ilgilendiler. Mutfagın Yıldızlarının sponsoru Chef's İstanbul Mutfak Okulunun sahibesi Gülhan Kara hanimefendiye bana gösterdigi sıcacık ilgi ve alakadan ötürü buradan kendisine saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunmak isterim. Sözü daha fazla uzatmadan hemen resimleri eklemek istiyorum.
Afiyetle kalınız...


7 yorum:

kutsalceyiz dedi ki...

bacım ya domateslerin yarısı nerde,birazcık etle ben alayım bari sebze yemekten canım çıktı bilmemki kaç gr verdim...
şakası güzel kutluyorm seni arkadaşım tebrikler,kazanmaktan ziyade medeni cesaret göstermek önemli,selmlar

Atike Momini Ziya dedi ki...

tebrikler canmcm ...

Zuhal'in Müzesi dedi ki...

Mersinde yaşadığınızı bugün denizden dönerken anladım. Tabeladaki Cemilece Lezzetler yazısını görünce çok mutlu oldum. Sizi takip ediyordum ama aynı kentte yaşadığımızı bilmiyordum...
Hayalinizi gerçekleştirdiğiniz için tebrik ederim. darısı tüm hayalperestlerin ve benim başıma...
Sevgiyle...

TÜLİN-sihirli tatlar dedi ki...

canım tebrık edıyorum gercekten
1.olmaya layık bır tarıf ve sunum olmus hakkınla almıssın benım ıcın 1. sensın:)sevgiler canım

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki...

Kutlarım canım, yakışıyormaharetli ellerine bu ödüller, sevgiyle kal...

Birsel ve İrem dedi ki...

Tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.
Sevgiler.

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki...

Selamlar canım, ben namı diğer "hobicell"

Bundan sonra;

http://hobibox.blogspot.com/

Adlı blogumdan sizlere seslenicem. Googleın bitmek bilmez sorunları yüzünden, siteme ulaşılamıyordu. Bu yüzden çareyi taşınmakta buldum. 5 aylık sitemde,340 izleyiciyi üzülerek ardımda bıraktım,Umarım yeni evimde beni yanlız bırakmaz, yorum ve ziyaretlerinizi esirgemezsiniz. Şimdiden teşekkür ediyor, kocaman sevgilerimi bırakıyorum.

hobibox (Afet Ergü)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...